Kolekcja Alice In Wonderland pavonada

Zapraszamy Cię do krainy czarów, do świata jak z bajki pełnego cudownych snów. Nasza kolekcja inspirowania jest powieścią Lewisa Carrolla “Alicja w Krainie Czarów”, jest ona hołdem dla dziecięcej wrażliwości i wyobraźni, która nie ma granic. Najcenniejsza jest wiara w to, co niemożliwe i co staje się bardzo prawdopodobne jeśli tylko się w to uwierzy. Dziecięcy świat pełen jest prawdziwych uczuć i emocji, ukazuje potęgę marzeń i fantazji, jest też otwarty na to, co nowe i nieznane. 

Nasza kolekcja to bajka, alegoria dorosłości i ucieczka przed sztucznością i małostkowością dorosłego świata, przed przybieraniem póz i masek i zamykaniem się w odgórnie przyjętych regułach i zasadach. To właśnie od dzieci powinniśmy uczyć się otwartości na drugiego człowieka, prostoty wyrażania uczuć, odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, ciekawości poznawania życia każdego dnia jeszcze mocniej. 

Istotą każdej bajki jest morał, naszym morałem jest bajka.

Welcome to the land of magic and fairy tales full of amazing dreams. Our collection is inspired by Lewis Carroll’s novel “Alice in the Wonderland”. It is our tribute to a child’s sensitivity and creativity, which has no limits. When you truly believe in something impossible, it magically changes into something possible. Kids’ world, based on authentic emotions and feelings, shows the magnitude of dreams and fantasy. This world is always open for the beyond. 

Our collection is a fairytale and an allegory about adulthood. It is the escape from the affectation, the pettiness of the adults’ world, striking different poses, wearing masks, thinking inside the box, strictly following the rules and orders. We should learn from children the open-minded approach towards people. Kids can also show us: the simplistic way to express feelings, taking up new challenges, and being eager to explore the world more each day.

The core of each fairytale is the moral, and our moral is the fairytale, actually. 

Nasze kolekcje

Jeśli czujesz, że nasza marka pasuje do oferty Twojego sklepu bądź byłaby jego świetnym uzupełnieniem - nie wahaj się i skontaktuj się z nami pisząc do nas na email export@pavonada.com. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę i wyślemy nasze catalogi!

If you see a great match between your store and our brand please feel free to contact us export@pavonada.com. We will prepare for you special offer and send you our catalogs.